مطالب تصادفی
عکس
قالب شخصی nextVcard ...
عکس
قالب ویبولتین kmas ...
عکس
قالب زیبای وی بی ایران اس ...
مطالب محبوب
عکس
مصاحبه با آی وحید ...
عکس
قالب رایگان وردپرس unknow ...
عکس
قالب فارسی ۴رنگ ...
آخرین مطالب
عکس
مصاحبه با محمد محبی فر ...
عکس
فیلد سفارشی برای دیدگاه ه ...
عکس
تغییر جهت تقریبا اساسی ...
نودتم

ثبت نام
خوش آمدید ، برای استفاده بیشتر از امکانات نودتم وارد شوید یا ثبت نام کنید
 • عکس

  نویسنده شوید

  write نویسنده شوید

  با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ، از اونجایی که مشغله های هر انسانی نسبت به شرایط مختلف زندگی متفاوت میشه ، من هم متاسفانه نمیتونم اونجوری که که باید و شاید به دنبال آموزش و فارسی کردن قالب و … بگردم تا نودتم رو همیشه سرپا نگه دارم . تقاضای من از شما این هست که اگر به وب تخصص دارید یا حتی اگر علاقه مند به حوزه ی وب (کد نویسی وب) هستید نویسنده ی نودتم باشید و تا ۱۰ هزار تومن برای هر مطلب هزینه دریافت کنید

  حداقل شرایط نویسندگی :

  تقریبا هیچ :) ، فارسی تایپ کردن ، حداقل دانش از وردپرس (برای قرار دادن پست ها …) ، حداقل دانش از دنیای کد نویسی وب . (در واقع اگر از این سایت استفاده می کنید می توانید نویسنده هم باشید)

  حداقل شرایط مطالب ارسالی شما:

  نودتم نیاز دارد که مطالبی که در سایت قرار می گیرید ، حداقل در فضای وب ایران برای اولین بار از نودتم انتشار پیدا کند ، پس لازم است که مطالب اختصاصی باشند ، اختصاصی بودن  در واقع میتواند به این معنی هم باشد که حداقل کار شما میتواند جستوجو در سایت های گرافیکی ، آموزشی و… باشد و مطالب آن ها را ترجمه کنید و فایل های لازم را آپلود کنید و در سایت قرار بدهید . البته فارسی کردن حرفه ای قالب های اچ تی ام ال یا وردپرس یا … امتیاز ویژه ای دارد .

  حداقل هزینه برای هر مطلب :

  اگر حداقل های گفته شده در بخش مطالب ارسالی رعایت شود ، حداقل هر مطالب ارسالی شما ۱٫۵ هزار تومان است که بسته به نوع نوشته افزایش می یابد . به عنوان مثال یک فایل گرافیکی حجیم که در سایت آپلود شده و مطلب مربوط قرار گرفته شده حداقل ۵ هزار تومن است و قالب فارسی شده اگر به صورت حرفه ای باشد تا ۱۰ هزار تومن هم قالب پرداخت است .

  تسویه حساب :

  مجموع در آمد هر نویسنده باید حداقل به ۱۵ هزار تومان برسد و بعد از آن می تواند تسویه حساب کنید و بعد از ۴۸ ساعت مبلغ مورد نظر به حساب آن شخص واریز می شود

  میخواهم نویسنده بشوم :

  برای نویسنده شدن با ایمیل یا تلگرام بنده تماس بگیرید تا در اصرع وقت همکاری را شروع کنیم

  ایمیل : info@90theme.ir یا mhpourghannad@gmail.com

  تلگرام : MHpourghannad@